Výroba, prodej a pronájem párty stanů. Velké stany a montované haly.
Párty stany, party stany, partystany, partystan, montované haly, sklady, stánky

Hala typu Gregor 20, vývojově nejnovější řada mobilních montovaných objektů

Lehké mobilní montované objekty dočasného případně trvalého charakteru jsou vyvinuty s ohledem na nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty.

Hala Gregor 20

Konstrukci haly tvoří lehké příhradové rámy, z jackelů a trubek oceli S235 JRH, daného tvaru, které jsou od sebe vzdáleny 2,5 m. Rámy jsou propojovány podélnými ztužidly do požadované délky haly, přičemž všechny konstrukční spoje jsou plně demontovatelné. Veškeré ocelové části konstrukce jsou opatřeny nátěrovým systémem Gregor Steel v barvě RAL 7035. Na přání zákazníka lze barvu konstrukce změnit.

Opláštění haly je zhotoveno z vysoce pevnostní technické textilie. Z mnoha evropských výrobců technických textilií jsou podle naší zkušenosti nejvhodnější výrobky belgické firmy Sioen patřící do třídy stavebních materiálů C1 dle ČSN EN 13501-1, B1 dle DIN 4102-1. Byly vyvinuty speciálně pro opláštění lehkých montovaných objektů. Opláštění nabízíme v těchto variantách:

a) Sioen B 8103, nánosová PES tkanina, vlákno 1100 dtex, F 2800/2500N/5cm, 650 g/m2 PVC nános, povrch siofluolack nános, extra rezistentní proti UV záření a vodě, nehořlavost dle normy B1 DIN 4102, M2, životnost 10 roků a více

b) Sioen B 9115, nánosová PES tkanina, vlákno 1100 dtex, F 3000/2800N/5cm, 730 g/m2 PVC nános, povrch siofluolack nános, extra rezistentní proti UV záření a vodě, nehořlavost dle normy B1 DIN 4102, M2, životnost 15 roků a více

c) Sioen T1 107 membrána – speciální textilie určená k předepjatým textilním strukturám, extra pevná, povrch siofluolack nános, extra rezistentní proti UV záření a vodě, nehořlavost dle normy B1 DIN 4102, M2 , životnost 30 roků a více

Stavba haly se provádí na vyrovnaný terén – betonové panely, betonovou, asfaltovou, případně travnatou plochu. Ukotvení hal větších rozponů je nutné staticky posoudit podle konkrétních místních podmínek. Haly doporučujeme osadit na mírně zvýšenou plochu oproti okolnímu terénu jako ochranu před dešťovou vodou.

Dále nabízíme možnost zajištění projektu pro ohlášení stavby, klimatizaci haly, okna, prosvětlovací plochy, ventilační otvory, osvětlení, elektroinstalace, čelní vrata křídlová, posuvná, rolovací, boční servisní (únikové)vstupy, podlahu.

Hlavní přednosti hal typu Gregor 20

  • nejnižší stavební náklady
  • snadná montáž a demontáž a opětovná montáž
  • modulový systém umožňuje snadnou variabilitu haly
  • malá hmotnost haly umožňuje stavbu bez základové konstrukce
  • krátká doba výroby haly a její montáže
  • absolutní recyklovatelnost a stavba bez zátěže životního prostředí


Montované haly typu Gregor 20 jsou využívány především jako sklady, jízdárny, pracovní prostory, mobilní garáže, prezentační a obchodní prostory, jízdárny, v zemědělství, sportovní haly, pro pořádání hudebních produkcí, atd.