Apres ski bary a zimní stavby

Apres ski a zimní stany

Jednou z osvědčených položek ve výrobním sortimentu firmy  jsou zimní mobilní stavby. Jedná se o mobilní lehké konstrukce s textilním a kombinovaným opláštěním (sklo, plexisklo, plné karbonáty). Jsou určeny pro občerstvení a zázemí ve skiareálech a na sjezdovkách.

Jejich výhodou je mobilita, rychlost stavby, variabilita provedení. Prioritou je pro nás společně s profesionalitou provedení především bezpečnost staveb. Spolupracujeme s autorizovaným statikem a vlastní výrobní proces je pod certifikací TÜV.

Apres ski bar – pravidelný 16ti úhelník

Lehká montovaná duralová nebo ocelová konstrukce. Konstrukce obsahuje centrální sloup, 1 až 2 vstupy, přípravu na instalace (voda, odpady, elektro), přípravu pro ventilaci.

Střecha z technické vysokopevnostní textilie s přirozeným nebo řízeným odvětráváním. Střešní podhled zvyšuje teplotní pohodlí a zabraňuje rosení.

Boční opláštění může být v provedení pevných či snadno odnímatelných stěn, popř. s okny v jednotlivých segmentech. Materiálem je plný polykarbonát, plexisklo, sklo, textilie, transparentní folie, případně jejich vzájemné kombinace.

Volitelnou součástí je také příprava pro podlahu a vlastní podlaha. Převážně používáme sibiřský modřín nebo exotická dřeva (bankirai).

ATOMIA, IGLOO

Víceúhelníkové stany najdou uplatnění zejména jako letní nebo zimní barové stany. Na zakázku jsme schopni vyrobit i stany atypických tvarů a rozměrů. Atomium Zajímavá stavba tvaru polokoule s možností vytvoření vstupního prostoru i zázemí. Konstrukce je dána skladbou pentago a hexagonálních obrazců.

Vlastní konstrukce je bez středového sloupu. Ve vrcholu je úprava na řízené nebo přirozené větrání. Opláštění z vysokopevnostní textilie, transparentní folie či kombinací uvedeného. Volitelnou součástí je také příprava pro podlahu a vlastní podlaha.

pronájmy Kunovský s.r.o.

Zámecká 6
664 41 Troubsko

IČO:
63480468

Telefon:
+420 775 581 821

E-mail:
lenka@kunovsky.cz

Informace o ochraně osobních údajů (GDPR)

stany haly Kunovský s.r.o.

Zámecká 6
664 41 Troubsko

IČO:
26260085

Telefon:
+420 777 581 822

E-mail:
vyroba@kunovsky.cz 

 

Vjezd do areálu z ulice U Lednice