Zastřešení pódií

STÍNĚNÍ

V naší nabídce naleznete ověřené způsoby zastřešení Vašich akcí. Máme mnoholeté zkušenosti s pořádáním kulturních i společenských akcí.

Pro hudební stage dodáváme vysoce kvalitní textilní zastřešení. Nabízíme střechy s konstrukcí, případně zastřešujeme již existující konstrukce.
Při instalaci konstrukce nebo zastřešení klademe důraz na maximální bezpečnost – používáme jen odolné a pevné materiály splňující vysoká bezpečnostní kritéria. Výsledkem naší práce je stabilní konstrukce, která spolehlivě ochrání hudební stage před sluncem, deštěm i větrem.

  Jsme připraveni vyhovět veškerým Vašim požadavkům a pokud je to jen trochu proveditelné, nebráníme se ani nestandardním řešením podle Vašeho přání.

  Naším cílem je Vaše spokojenost.
  Máte-li o kvalitní zastřešení pódií zájem, kontaktujte nás. Věříme, že se domluvíme na vhodném řešení.

  Zaměřujeme se na architektem navrhovaná venkovní, atypická, mobilní či stacionární stínění, sloužící k zajištění příjemných světelných podmínek.
  A to včetně regulace tepelné pohody, bez nároků na energie (obzvláště v případně navazujícím interiéru).
  Jsou využívána tam, kde chce majitel objektu zvýšit estetickou hodnotu objektu.Popřípadě všude tam kde nelze využít standardní výrobky. Dodáváme stínění do nepravidelných prostorů, do složitých umístění a všude tam kde hlavní je přidaná hodnota nápadu či provedení.
  Samostatnou kapitolou jsou slunečníky a deštníky, kde jdeme cestou, vedle standardních výrobků, originálních řešení v souladu s požadavky klienta či prostoru, kde mají být umístěny.

  Tato stínění jsou sezónní určená k ochraně před sluncem. V robusnější variantě provedení a s ohledem na odvod vody jsou využívány ve valné většině i jako ochrana před sluncem a deštěm. Zcela speciální řešení jsou membránové konstrukce určené k celoroční ochraně před sluncem, deštěm i sněhem. Věnujeme jim samostatnou webovou stránku www.membrana.cz.

  Mnohá další využití stínění objevíte také ve složce našeho webu – jiné výrobky.

  pronájmy Kunovský s.r.o.

  Zámecká 6
  664 41 Troubsko

  IČO:
  63480468

  Telefon:
  +420 775 581 821

  E-mail:
  lenka@kunovsky.cz

  Informace o ochraně osobních údajů (GDPR)

  stany haly Kunovský s.r.o.

  Zámecká 6
  664 41 Troubsko

  IČO:
  26260085

  Telefon:
  +420 777 581 822

  E-mail:
  vyroba@kunovsky.cz 

   

  Vjezd do areálu z ulice U Lednice