Montované haly 
Výroba montovaných hal

Montované haly, vyráběné firmou stany haly Kunovský s.r.o., jsou modulární systém, určený pro snadnou a rychlou montáž a nenákladné řešení vašich aktuálních požadavků.

Velikosti i rozměry hal jsou variabilní, mnohostranné použití je pak nespornou výhodou všech námi dodávaných montovaných hal.

Vyrábíme montované haly

Každá  uvedených konstrukcí hal je specifická jak svým užitím, tak svou funkčností. Vzhled je dán tvarem a použitým druhem opláštění. K opláštění hal používáme nejčastěji vysokopevnostní průmyslovou textilii. Další možností opláštění haly je trapézový plech. Častá je kombinace těchto materiálů.

Montované haly s ocelovou konstrukcí jsou určeny k dlouhodobému využití na pevném podkladu – sklady, jízdárny, výrobní prostory, haly pro zemědělské účely – ustájení, výstavní prostory….

Montované haly s duralovou konstrukcí najdou uplatnění jako dočasné přístřešky, sklady, montovací prostory, konferenční a výstavní prostory, dočasné obchody či jízdárny na místech s krátkodobým předpokladem využití

Všechny uvedené typy montovaných hal nejsou zateplené, případně s lehkým vnitřním zateplovacím pláštěm.

Výhodou lehké montované haly snadná montáž, díky které ji lze v krátké době nejenom složit, ale i rozebrat a přemístit. Montované haly nevyžadují žádné  základy, postavíte je na jakékoli zpevněné ploše. Doporučujeme však asfaltové nebo betonové plochy převyšující okolní terén alespoň o 10 cm.

  Pro ukotvení našich montovaných hal lze využít ocelové hřeby nebo kotvící techniku v podobě ocelových nebo chemických kotev.

  Šířka čela montovaných hal, které dodáváme, je od 4 do 40 m. Jejich délka není omezena. Krok mezi jednotlivými částmi konstrukce je 2,5 – 5 m, standardní výška bočnice je 3 m – popř. lze i více.

  Volitelnou výbavou našich montovaných hal jsou mechanické vstupy, vjezdy, vrata, ventilační otvory.

  Jako doplňkové služby pro vás zajistíme:

  • klimatizaci dodané haly
  • okna a prosvětlovací plochy
  • ventilační otvory
  • osvětlení a elektroinstalaci
  • vrata rolovací
  • servisní (únikové) vstupy
  • podlahu
  • zabezpečovací systém a signalizace

   Napište nám

   Vyberte

   pronájmy Kunovský s.r.o.

   Zámecká 6
   664 41 Troubsko

   IČO:
   63480468

   Telefon:
   +420 775 581 821

   E-mail:
   lenka@kunovsky.cz

   Informace o ochraně osobních údajů (GDPR)

   stany haly Kunovský s.r.o.

   Zámecká 6
   664 41 Troubsko

   IČO:
   26260085

   Telefon:
   +420 777 581 822

   E-mail:
   pavla@kunovsky.cz

   Vjezd do areálu z ulice U Lednice